Para Kazanmanın Kolay Yolu !

********************

Eğer bu programa katılmak istiyorsanız öncelikle kendi kendinize
şu soruların cevabını olumlu bir şekilde verebilmelisiniz:

1.    Bilgisayar başında çalışmaktan ve internette surf yapmaktan zevk alıyor musunuz?

2.    Sabırlı, tahammüllü ve iyimser misiniz?

3.    "Dolandırıcılık" yapmadan ve çok düşük bir başlangıç sermayesiyle ev ofisi kurulabileceğine inanıyor musunuz?

4.    Başarıya ulaşmak için en az bir ay boyunca günde yaklaşık bir ila iki saat bilgisayarınızın başında çalışabilir misiniz?

 

Sadece bu dört soruya EVET diyebiliyorsanız DOĞRU YERDESİNİZ.

 

Bu program herkes tarafından kolayca anlaşılabilir bir şekilde hazırlandı.

Lütfen ön yargılarınızı bir kenara bırakıp okumaya devam edin ve
böyle bir programın nasıl mümkün olabileceğini kendiniz görün.

 

Sıkı durun. İşte büyük sürpriz:

Sadece 7 ayda

yaklaşık 450.000 YTL
kazanmak artık mümkün

Şimdiye kadar hiç, size çok para kazandırabilecek
ürünler hakkında bir şey duydunuz mu?

Duymadıysanız biraz zamanınızı ayırın ve okumaya devam edin.
7 ay gibi kısa bir sürede
35 YTL'den 450.000 YTL kazanmanın mümkün olup olmadığına kendiniz karar verin.

 

Sistemimiz şimdiye kadar ki bütün benzer programlardan farklıdır. Ana fikri koruduk çünkü bu program ALTIN değerindedir. Değişiklikler ise Türkiye şartlarına uygun olması açısından yapılmıştır.(Yasal işlemler, tercüme vs.)

 

Çok saygıdeğer misafirler;

HOŞGELDİNİZ

Evinizde, işyerinizde bilgisayarınızın başında oturup internetten para kazanabilirsiniz. Ücretsiz reklâm yaparak önümüzdeki 7 ay içinde 450.000YTL'den fazla gelir elde edebilirsiniz. Reklâmı nasıl yapacağınızı ise e-mail yolu ile elde edeceğiniz 7 E-kitap size anlatacaktır. 7 E-kitap herkes kolaylıkla anlayabilmesi için sade bir dille yazılmıştır.

 

7 ayda 450.000YTL! Bu size imkânsız gibimi geliyor? Okumaya devam edin ve programın nasıl çalıştığı hakkında detayları öğrenin.

Hayır, hiçbir "hilesi" yok bu işin!

Ayırdığınız zaman ve ilgi için teşekkür ederiz

 

Bu programın (Almanya'da) internetteki popülaritesi yüzünden tanınmış bir alman araştırma dairesi aşağıda tarif edilen programın gerçekten para kazandırıp kazandırmadığı hakkında bir araştırma yaptı. Aynı zamanda bu programın yasal olduğu ortaya çıkmıştır bu araştırma sonucu. Bu araştırma kamu oyuna bu programın basit bir ek gelir imkanı sağladığı ve inanılmaz sonuçlar verdiğini ispatlamıştır.

O kadar çok insan katılıyor ki bu programa, daha önceki katılımcılar için işler eskisinden de iyi gidiyor. Bu kadar çok yeni katılımcıyla çalışmak çok heyecan verici oldu son zamanda. Bunun ne anlama geldiğini biraz daha tecrübe edinince siz de anlayacaksınız.

***************************************************

Bu mektubu yazdırabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu inanılmaz konsepti tekrar tekrarokuyabilirsiniz. Tabi ki önümüzdeki 7 ay içinde en az 450.000YTL elde etmek isterseniz bu programı okuyun, okuyun ve okuyun.

 

Bu program yasal yoldan ve internet üzerinden para kazanma imkânı sunuyor.

 

Bunun için çok çalışıp birilerine aktif olarak bir şeyler satmak zorunda değilsiniz ve en iyisi: evinizi bile terk etmek zorunda değilsiniz. Bir gün banka hesabınızda hayal bile edemeyeceğiniz meblağlarınız olacaktır, siz isteseniz de istemeseniz de.

 

 

Bir Şahit:

Adım Selim Varol. 2 sene önce 12 yıl emek verdiğim şirket rasyonelleşmeye gitti ve ben işimi kaybettim. Sonuçsuz iş görüşmelerinden sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. Geçen yıllar içerisinde öngörülemeyen bir takım maddi sıkıntılar yaşadım. Aileme, dostlarıma ve finansörlerime 18.000YTL'den fazla borcum vardı. Ekonomik durumun bedelini ödüyordum ve yeterli miktarda bir gelire kavuşmaya başaramamıştım. Yeniden yapılanmak, aileme ve işime sahip çıkabilmek için ipotek üstlenmek zorunda kaldım. Bu esnada hayatımı değiştiren bir şey oldu. Bunları yazıyorum çünkü tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Ve eminim sizinde ekonomik konumunuzu sonsuza dek değiştirecektir.

 

Mart ortalarında e-mail adresime bu program geldi. Daha 6 ay öncesine kadar farklı iş imkânlarını araştırıp bilgi toplamaktaydım. Elde ettiklerimin hiçbiri yeterince kar getirmiyordu. Ya çok karmaşıktı benim için ya da yürüyüp yürümediğini görmek için çok yüksek olan başlangıç sermayesini riske etmeğe değmezdi.

Dediğim gibi, Mart 2005'te bu program elime geçti. Talep etmemiştim. Kimseye bunun için ricada bulunmamıştım. İsmim (Allah'a şükürler olsun) bir e-mail listesinde kayıtlı idi. Doğru anladığıma emin olmak için birkaç kez okudum ama gözlerime inanamıyordum. Karşımda açıkça para üreten bir fenomen duruyordu. Başlamak için gerekli olan sermayeyi daha fazla borçlanmadan da yatırabilirdim. Kâğıt kalem alıp hesabımı yaptıktan sonra, yatırdığımdan fazlasını kazanacağımı gördüm.

 

E-kitap No: 5'teki tanıtım yöntemi No:23 (küçük ilanlar) ile başladım ve 80 adet ücretsiz ilan verdim. Müracaatlara e-mail yoluyla bu tanıtım metnini yolladım.

 

E-mailin muhteşem tarafı baskı ücreti, kargo ücreti yok ve her teslimat e-mail ile yapıldığı için tek yatırımım zamanım oluyor. Umarım bu söyleyeceğim sizi korkutmaz, ama her ne pahasına olursa olsun kimseyi kandırmayacağıma söz vermiştim bu işi yaparken.

 

Bir haftadan az bir süre sonra E-kitap No:1 için siparişler gelmeye başlamıştı. 13 Nisana kadar 26 adet E-kitap No:1 siparişi gelmişti. Hedefiniz ilk 2 haftada E-kitap No:1 için 20 adet sipariş toplamaktır. Bunu başaramamışsanız daha fazla tanıtım yapın, ta ki başarana kadar. Bu benim 7 ayda 450.000YTL'ye doğru ilk adımımdı.

5 Mayıs'ta E-kitap No:2 için 196 adet sipariş aldım. Hedefiniz ilk 4 haftada E-kitap No:2 için en az 100 adet sipariş almaktır. Bunu başarana kadar tanıtım yapmaya devam edin. Eğer 100 adet sipariş aldıysanız geri kalanı çok kolay olacaktır. Rahatlayın, çünkü en az 450.000YTL hedefini tutturacaksınız.

 

E-kitap No:2 için 196 adet sipariş almıştım- ihtiyacım olandan 96 adet fazla. Böylelikle geriye yaslandım ve rahatlamaya çalıştım. 25 Mayısa kadar verdiğim 1x80 ilandan 70.000YTL'den fazla elde etmiştim ve her gün daha fazla geliyor.

Tek işiniz bu programın tanıtımını yapmaktan ibarettir.

Nerede ve nasıl tanıtım yapacağınız ise 7 E-kitabın içinde ayrıntıları ile yazmaktadır. (Toplam 28 adet birbirinden farklı ücretsiz tanıtım yöntemi bulunmaktadır.)

Lütfen bu yazının devamındaki programı okumak için vaktinizi ayırın. Hayatınızı sonsuza dek değiştirecektir. Şunu unutmayın: Denemeseniz sizin için çalışmayacaktır. Bu program çalışıyor ama harfiyen uygulamalısınız! Özellikle isminizi listeye kesinlikle tarif edildiği şekilde kaydetmelisiniz! Aksi halde program işlemeyecek ve çok para kaybedeceksiniz! Bu programın çalışabilmesi için hedefiniz olan 20 adet E-kitap No:1 ve 100 adet E-kitap No:2 siparişi almalısınız. İşte o zaman 450.000YTL ve fazlasını elde edebilirsiniz. Ben bunun yaşayan örneğiyim.

!!!!!Sadece bir hedefe odaklanın!!!!!

Çoğu insan vazgeçtiği için başaramıyor

 

Şayet bu programa katılmamaya karar verdiyseniz sizin için üzgünüm. Sizin için risksiz ve az yatırımla gerçek bir imkândır. Şayet katılmaya karar verdiyseniz ekonomik özgürlüğünüze giden yoldasınız. Sizde benim gibi bir işadamı iseniz ve ekonomik zorluklar içerisindeyseniz bunu bir işaret olarak görün. Ben öyle yaptım.

Sevgi ve Saygılarımla Selim Varol

***************************************************

Bu programın kurucusundan şahsi bir not:

Bu programı okuyup inceledikten sonra herhalde anlamış olmanız gerekiyor ki, böyle bir program bir amatör tarafından yazılmamıştır. Az evvel ömür boyu risksiz ve minimum bir yatırımla, ekonomik özgürlüğünüzü sağlayabileceğiniz bilgiler aldınız. Gelecek aylarda hayal ettiğinizden de fazla kazanç elde edeceksiniz. Şunu baştan belirteyim; elde edeceğiniz kazancın bir kuruşunu bile görmeyeceğim. Ve bu tanıtım metnindeki yazarlar da öyle. Ben 2 milyon EURO kazandım bile ve programdan çekildim. Şu an dünyanın değişik ülkelerinde ofislerim var ve oralarda yeni programlar hazırlıyoruz.

Bu programdaki talimatlara aynen uymanızı tavsiye ederim. Kesinlikle değiştirmeyin!!! Önünüzde durduğu şekilde mükemmel işliyor. Yapmış olduğunuz reklâmlar sonucunda bilgi için başvuran herkese bu tanıtım metnini yollayın. Bu kişilerden birisi belki 80'den fazla ilan verecektir ya da reklâm yöntemi no:5 veya no:28'i kullanacak? Böylelikle isminiz bütün reklâm metinlerinde yazacaktır.

Unutmayın: Ne kadar çok reklâm yaparsanız, o kadar çok potansiyel müşteriye ulaşacaksınız. 7 E-kitabın içinde 28 değişik ve ücretsiz reklâm yöntemi tarif edilmekte ve milyonlarca katılımcıya yetecek kadar imkân var.

Evet; sizlere ekonomik özgürlüğünüzü nasıl elde edebileceğinizi dair fikri, malzemeyi ve imkânı verdim-sıra sizde! "Bunu iyice düşünün!" Bu metni silmeden önce iyice düşünün. Kâğıt kalem alın ve neler olabileceğine dair hesap yapın. En düşük geri dönüşümü hesaplayın ve fark edeceksiniz ki hala iyi para kazanabilirsiniz! Her şeye rağmen yatırdığınızı tekrar geri kazanabileceğinizi göreceksiniz. İlk siparişler gelince bütün kuşkularınız yok olacaktır. Bu program gerçekten işliyor!!!

Prof. Dr. Wolfgang Müller/Münih/Almanya

***************************************************

İşte bu hayret verici programın nasıl çalıştığını anlatan talimatlar!

Bu para kazanma yöntemi her seferinde %100 çalışmaktadır. Eminim ki önümüzdeki aylar içinde 450.000YTL veya daha fazlası hesabınıza akacaktır. Bu programı iyice inceleyin. Bu tamamen yasal bir para kazanma yöntemidir. Peki, ne yapmalısınız?

Her network-pazarlama-işletmesinde olduğu gibi ürünümüzü satan yeni katılımcılar bularak işimizi inşa ediyoruz. Tahsil ettiğiniz para karşılığında bir ürün satıyorsunuz. E-kitap satıyor olacaksınız. Ne sattığınız hiç önemli değil. İster ayakkabı satın ister sigorta veya E-kitap. Önemli olan elde ettiğiniz para karşılığında bir şeyler satmanız.

İnternetin küresel doğasından dolayı tüm dünyadan yeni katılımcılar kazanacaksınız. Siparişleriniz banka havalesi ile gelecektir ve siz e-mail ile ürün teslimatı yapacaksınız, bu sebepten dolayı 1'e 1 satış görüşmeleri yapmak zorunda olmayacaksınız. Evinizde, dört duvar arasında, ofisinizde veya işyerinizde.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük Network-Marketing budur.

Ve işte şu şekilde sipariş veriyorsunuz:

1. Aşağıdaki listede bulunan 7 adet E-kitabı da sipariş edin. Eğer E-kitaplarınız yoksa E-kitapta satamazsınız.

a.) Her E-Kitap için uygun hesaba 5YTL havale veya EFT yapın. (Havale ve EFT aynı şeylerdir. Ancak aynı bankanın bir şubesinden diğer şubesine yapılan para transferine havale, farklı bankalar arası yapılan para transferine EFT denir). Yani 7 farklı hesaba 7 adet havale veya EFT yapmalısınız. İnternet bankacılığını kullanmanızı öneririm. En düşük havale ve EFT masrafı online bankacılık hizmetinde olur.

b.) 1. kitap için havale yaparken lütfen açıklama bölümüne not düşünüz. Örneğin: "E-kitap No:1 isimsoyisimAThotmail.com" E-mail adresinizde '@' yerine 'AT' kullanın. E-kitap No:1 birkaç gün içinde e-mailinize gönderilecektir. E-mailiniz kesinlikle aktif olmalı. Aynı şekilde 2. , 3. , 4. , 5. , 6. ve 7. siparişlerinizde de yukarıda anlatıldığı şekilde hareket ediniz.

 

c.) Birkaç gün sonra bütün E-kitaplar e-mailinize gelecektir. Bunları bilgisayarınıza kaydediniz ki ihtiyacınız olduğu zamanda elinizin altında bulunsun ve bunları sipariş edecek olan binlerce müşterilerinize yollayabilesiniz.

 

2. ÖNEMLİ:

Kesinlikle listedeki isimleri ve isimlerin sırasını 2.a'dan 2.i'ye kadar tarif edildiği şekilde kaydırın. Başka türlü bir değişiklik yapmayın! Aksi takdirde bu size çok para kaybettirecektir. Programın nasıl çalıştığını bir kere anladıktan sonra niçin değiştirmemeniz gerektiğini ve değiştirdiğiniz takdirde niçin çalışmayacağını anlayacaksınız. Dikkat edin, bu program test edilmiştir ve değiştirildiği takdirde çalışmayacaktır.

Sadece bir hedefe odaklanın!

a.) E-kitapların listesini alın.

b.) 7 E-kitabı sipariş ettikten sonra bu önünüzde duran metni listesiyle birlikte alın ve E-kitap no:7'nin altındaki ismi ve banka hesap numarasını silin. Bu kişi döngüyü tamamladı ve şu an herhalde 450.000 YTL saymakta.  

c.) E-kitap no:6'nın altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 7'nin altına kaydırın.

d.) E-kitap no:5'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 6'nın altına kaydırın.

e.) E-kitap no:4'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 5'in altına kaydırın.

f.) E-kitap no:3'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 4'ün altına kaydırın

g.) E-kitap no:2'nin altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 3'ün altına kaydırın.

h.) E-kitap no:1'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 2'nin altına kaydırın.

i.) E-kitap 1'in altına kendi isim ve banka hesap numaranızı yazın.

Lütfen isim ve hesap numaralarını doğru kaydırmaya özen gösteriniz.

3. Bu sitedeki tanıtım metnini değiştirdiğiniz isim listesiyle beraber alın ve bilgisayarınıza kaydedin. Kesinlikle kullanma kılavuzunu değiştirmeyin!Şayet isimlerin yerlerini değiştirmekte zorluk çekecek olursanız bütün tanıtım metnini yazdırın, önünüze koyun ve kaydettiğiniz dosyayı açın. Her E-kitabın altındaki bilgiyi silin. Şimdi 2'de tarif edildiği şekilde elle isimleri ve banka hesap numaralarını yazın.

 

Başlangıç sermayeniz minimum düzeyde. 35YTL'nizin olması yeterlidir. Herhalde internetbağlantılı bir bilgisayarınız ve e-mail adresiniz vardır. İşinizi internette pazarlarken size destek olması için paha biçilmez değerde 7 E-kitap hazırladık. E-kitapların içinde yazanları ciddiye alın çünkü o zaman hedeflerinize ulaşırsınız. Bağlantı ücretiniz haricinde başka bir masrafınız olmayacaktır.

 

Var sayalım ki; ne kadar iyi gittiğini görmek için ufaktan başlamaya karar verdiniz. Diyelim hedefiniz 1. sıranıza sadece 5 katılımcı oluşturmak olsun. (7 E-kitabın içinde yazanları uygularsanız kolaylıkla daha fazlasına ulaşacaksınız.) Programınızda ki katılımcılarında 5 başka katılımcı oluşturduğunu düşünürsek ve şu örnek hesaplamayı dikkate alırsak inanılmaz başarıyı göreceğiz:

1. seviye- 5 katlımcı...........................................25YTL

2.seviye- 25 katılımcı....................................... 125YTL

3.seviye- 125 katılımcı......................................625YTL

4.seviye- 625 katılımcı...................................3.125YTL

5.seviye- 3.125 katılımcı...............................15.625YTL

6.seviye- 15.625 katılımcı.............................78.125YTL

7.seviye- 78.125 katılımcı...........................390.625YTL

toplam.......................................................488.275YTL

Her katılımcının sadece 5 yeni katılımcı oluşturduğunu varsaydık. 20 katılımcı oluşturursanız neler olacağını bir an için düşünün. Bazıları 100 katılımcı ve daha fazlasını oluşturacaklardır. Bunu bir düşünün!

 

Aldığınız her 5YTL için sadece sipariş edilen E-kitabı e-mail ile yollamanız yeterli olacaktır. Hepsi bu. Siparişin verildiği günde mail atmaya çalışın! E-kitapları mümkün olduğu kadar çabuk gönderin çünkü müşterileriniz ticaretlerini sadece sizden mail alırlarsa başlayabilirler.

 

*****************************************************************

Her E-Kitabı başlığı ve numarasıyla sipariş edin.(Örneğin; E-Kitap No. 1 gibi)

Her kitap için yanında bulunan hesap numarasına 5 YTL havale edin.

Açıklama bölümüne:

a)e-mail adresiniz ('@' işareti yerine 'AT' kullanarak)

b)istediğiniz kitabın sadece numarasını belirtin!!!

Örnek:

isimsoyisimAThotmail.com 1

isimsoyisimAThotmail.com 2

isimsoyisimAThotmail.com 3

isimsoyisimAThotmail.com 4

isimsoyisimAThotmail.com 5

isimsoyisimAThotmail.com 6

isimsoyisimAThotmail.com 7

Not: e-mail adresiniz toplamda 29 karakteri geçmemelidir, çünkü açıklama bölümünde girebileceğiniz karakter sayısı en fazla 31'dir.

*****************************************************************

Şimdi Siparişinizi Verin:

*************************

**************************************** 

E-Kitap No. 1:
"İlk Web sayfam"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:


Nurullah KAYA
Türkiye İş Bankası
İstanbul
Altunizade Şubesi
Şube Kodu : 1217
Hesap No.: 0308177
Açıklama: E-mail adresiniz 1


****************************************

****************************************


E-Kitap No. 2:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 1-4"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:


 
Hasan DEMİREL
Türkiye İş Bankası
İstanbul
İkitelli Sanayi Şubesi
Şube Kodu : 1278
Hesap No.: 0233729
Açıklama: E-mail adresiniz 2

****************************************

****************************************


E-Kitap No. 3:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 5-10"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

 Mustafa ERKEN
Garanti Bankası
İzmir
Gaziemir Şubesi
Şube Kodu : 768
Hesap No.: 6663651

Açıklama: E-mail adresiniz 3
****************************************

****************************************


E-Kitap No. 4:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 11-15"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:


İbrahim Taşkın
Garanti Bankası
Afyon
Afyonkarahisar Şubesi
Şube Kodu : 003
Hesap No.: 6690534

Açıklama: E-mail adresiniz 4
 
****************************************

****************************************
E-Kitap No. 5:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 16-20"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
 
Reşat Emre ARICI
Türkiye İş Bankası
İzmir
Kordon Şubesi
Şube Kodu: 3420
Hesap No.: 0532017

Açıklama: E-mail adresiniz 5
****************************************

****************************************
E-Kitap No. 6:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 21-25"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Yıldız  DEMİREL
Türkiye İş Bankası
İstanbul
İkitelli Sanayi Şubesi
Şube Kodu : 1278
Hesap No.: 0217623
Açıklama: E-mail adresiniz 6

****************************************

****************************************
E-Kitap No. 7:

"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 26-28"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Ayşegül Saylam
Akbank
Ankara
Yenişehir Şubesi
Şube Kodu:064
Hesap No: 0099102
Açıklama: E-mail adresiniz 7

 

****************************************
***************************************

 

*****************************************************************

BAŞARINIZ İÇİN ÖNERİLER

-Bu programı işiniz olarak görün.

-Profesyonel olun ve talimatlara uyun.

-7 E-kitabı da hemen sipariş edin ve müşterilerinize reklâm yapmaya başlayın.

-Her zaman siparişin verildiği günde mail atın.

-Bu programı uygularken sabırlı, dayanıklı ve iyimser olun.

Talimatlara uyarsanız sonucunuz BAŞARI olacaktır! Her şeyden evvel kendinize inanın ve başarıdan emin olun.

>>> Şu an bu programın 52 ülkede toplam 175.000.000 internet katılımcısı var! <<<

 

Başarınızı garanti edecek yöntemi izleyin.

 

Şayet ilk iki haftada E-kitap No:1 için hiç sipariş almadıysanız - ki bu tamamen sıra dışı olurdu - 20 sipariş alana kadar reklâm yapmayı sürdürün. Sonra 4. haftanın sonunda E-kitap No:2 için 100 adet sipariş almış olmalısınız. Eğer almadıysanız reklâm yapmayı sürdürün. E-kitap No:2 için 100 adet sipariş aldıktan sonra geriye yaslanın ve rahatlayın, çünkü program sizin için çalışmaya başlamıştır ve para size doğru akacaktır.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !